Flat Preloader Icon

Silní partneri prichádzajú do nášho klubu

Sme veľmi radi, že Vám môžeme po ťažkých a dlho trvajúcich rokovaniach ktoré za náš klub absolvoval konateľ klubu Miroslav Futo, s hrdosťou predstaviť nových hlavných partnerov klubu, ktorí patria medzi špičku žilinského podnikateľského prostredia.

PROMA s.r.o.

Ing. Ján Majerský, PhD., generálny riaditeľ

História značky PROMA siaha do roku 1990, kedy terajší jediný majiteľ spoločnosti PROMA, Ing. Ján Majerský, PhD. začal podnikať ako fyzická osoba. Na konci roka 1994 sa malá projektová a expertízna kancelária pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným. V priebehu rokov sa vďaka zodpovednej, čestnej a profesionálnej práci stala z malej kancelárie významná spoločnosť, ktorá už od roku 2004 zastáva najvýznamnejšie pozície v rebríčkoch slovenských architektonických a projektových spoločností.

Zákazníkom naša spoločnosť ponúka komplexné služby v stavebníctve od investičnej prípravy stavieb, spracovania architektonickej štúdie a projektovej dokumentácie až po manažment a realizáciu stavby. Významným krokom vpred bolo zavedenie systému design & build, prostredníctvom ktorého spoločnosť PROMA poskytuje svojim klientom a investorom systém dodania stavby ako celku od projektu, cez realizáciu, až po uvedenie stavby do prevádzky. V roku 2013 začala spoločnosť PROMA implementovať a používať systém BIM – Building Information Modeling (informačný model budov).

V systéme design & build PROMA implementuje do svojej práce BIM systém, ktorý riadi a organizuje prostredníctvom BIM špecialistov. Tento systém virtuálneho navrhovania stavieb poskytuje klientom pridanú hodnotu, ktorou je rýchlosť, kompatibilita návrhov, presnosť informácií o stavbe, predvídanie kolízií pri realizácii stavby a komfort virtuálnej prezentácie pre investora.

https://www.proma.sk/o-nas/

 

Poradca podnikateľa, spol. s r. o.,

Mgr. Juraj Málik, spoluzakladateľ a súčasný majiteľ

Tím odborníkov, vaši osobní poradcovia. Viac ako 30 rokov dešifrujeme hlavolamy zákonov a hovoríme s vami jasne a zrozumiteľne. Ukazujeme vám spoľahlivé skratky, osvetľujeme zákutia legislatívy a vzdelávame.

Či nás chcete počuť, vidieť alebo si písať, voľba je na vás. Sme skúsení a sprevádzame vás na ceste už veľa rokov. Sme všímaví a neustále hľadáme nové možnosti a technológie, ako vám zdieľať prístup k nášmu poznaniu a skúsenostiam. Rastieme, učíme sa, napredujeme, inovujeme. Sme flexibilná a životaschopná firma. Sme skúsení odborníci. Sme tímoví a prajní, priateľskí a pomáhame si. Vládne u nás otvorená a priateľská atmosféra. Sme ľudskí a nechýba nám odvaha a odhodlanie.Sme blízko zákazníkom, vychádzame v ústrety, staráme sa o vašu spokojnosť. Zostávame všímaví k vašim potrebám a pomáhame. Zdieľame s vami naše poznanie a skúsenosti. Poradca podnikateľa je obľúbená značka a sme na to patrične hrdí. Viac ako 30 rokov píšeme úspešný slovenský príbeh.

https://www.pp.sk/

 

Miroslav Futo, konateľ TSM Slávia Žilina: “Sme veľmi štastní že sa nám podarilo po dlhých a náročných rokovaniach nájsť v osobe pána Majerského a pána Málika partnerov ktorí sú nadšencami basketbalu a sme skutočne presvedčení o tom že sú to ľudia ktorí dokážu žilinský mládežnícky basketbal zjednotiť a posunúť na pomyselnej basketbalovej mape na miesta ktoré si určite nie len historicky zaslúži.”

Zdieľajte článok s priateľmi

Nenechajte si ujsť…