Flat Preloader Icon

Draft

Tak ako v minulom roku Vás Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina pozýva na nábor nových členov formou voľného tréningu pod názvom DRAFT 2023. Všetky deti narodené 2008 a mladšie, ktoré majú radi šport a basketbal obzvlášť, môžu predviesť svoje schopnosti pred trénermi všetkých našich kategórií a to už najbližšiu stredu 23.8.2023 od 10:30 hod.

Stačí si len priniesť športovú obuv a športové oblečenie. V športovej hale Žilinského Samosprávneho Kraja na Rosinskej ceste budú pripravené profesionálne podmienky aj pre najmenších záujemcov o členstvo medzi vevericami Tréningového strediska mládeže Slávia Žilina.

Tréneri TSM Slávia Žilina Maroš Moravčík, Jakub Grísa, Jakub Merešš, Saskia Borovská a Miroslav Futo sa tešia na Vašu účasť.

 

logo-proma-tsmslaviask

Súčasťou DRAFTU 2023 je aj otvorený tréning juniorov, kde od 9:00 do 10:30 môžete sledovať prípravu našej najtalentovanejšej mládeže, vrátane mládežníckych reprezentantov, ktorá sa pripravuje na postupný prechod do mužskej kategórie a na súboje v celoslovenskej lige juniorov.

Objavte základy profesionálneho tréningu, od rozcvičenia cez zohriatie až po technicko-taktickú prípravu nášho najstaršieho družstva v mládežníckych kategóriách. Viac informácií na www.tsmslavia.sk, alebo sociálnych sieťach.

draft-2023-článok

 

 

Zdieľajte článok s priateľmi

Nenechajte si ujsť…