Flat Preloader Icon

Wildboys nezvíťazili ani na ďalší pokus. TSM Slávia – BK Lokomotíva Sereď 71:76

V sobotu absolvovali kadeti svoj ďalší zápas najvyššej súťaže, kedy v neobvyklom čase o 10:00 privítali súpera zo Serede, ktorému vo svojej premiére v októbri podľahli vysokým rozdielom.

Wild boys nastúpili v základnej zostave Tobiáš, Martin, Marek, Michal, Šimon. Zápas sme rozohrali veľmi dobre kedy sme si vybudovali v priebehu prvej štvrtiny náskok deviatich bodov (14:5) ktorý sa však do konca prvej štvrtiny scvrkol hlavne po našich chybách na dva body (16:14)

Druhá štvrtina pokračovala v rovnakom duchu ako skončila prvá, s množstvom nepresností a chýb, no napriek tomu sme ju vďaka vysokému percentu streľby z pod koša a výborným výkonom Filipa Galoviča v závere štvrtiny dotiahli do polčasového vedenia 39:33

Druhý polčas sme síce otvorili úspešným pokusom Magvašiho, potom však prišla  desať bodová šnúra Serede kde sa proti nám presadzoval hlavne Majerník. Zareagovali sme síce druhou trojkou Chebeňa, no napriek viditeľnej  snahe chalanov sa nám nepodarilo pribrzdiť v tom momente dobre hrajúcu Sereď. Tretia štvrtina skončila pomerom 15:26 pre hostí, preto sme išli do poslednej štvrtiny za stavu 54:59

Poslednú štvrtinu sme opäť začali nekoncentrovane, Sereď nám šnúrou 8:1 odskočila na rozdiel dvanástich bodov, na čo chalani reagovali zvýšenou agresivitou, ale ani tá nám nepriniesla víťazstvo a po prehre 71:76 sme si pripísali ďalšiu prehru.