Flat Preloader Icon

Program

Výsledky

15:00
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. Spišskí Rytieri

12:00
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. RIM Basket Košice

00:00
Športová hala, Prievidza

MBA Prievidza vs. TSM Slávia Žilina

00:00
Športová hala Lokomotíva, Čermeľská cesta, Košice

RIM Basket Košice vs. TSM Slávia Žilina

76 - 109
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. MBA Prievidza

111 - 54
Mestská športová hala, Dolnočermánska, Nitra

BKM SPU Nitra vs. TSM Slávia Žilina

110 - 39
Športová hala, Vietnamská, Bratislava

Inter Bratislava vs. TSM Slávia Žilina

0 - 20
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. Spišskí Rytieri

0 - 20
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. RIM Basket Košice

77 - 93
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. BK MŠK Žiar nad Hronom

62 - 86
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. MBA Prievidza

139 - 42
Iskra Aréna, Svit

BKM Iskra Svit vs. TSM Slávia Žilina

81 - 68
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. Inter Bratislava

43 - 101
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. BKM SPU Nitra

93 - 62
Športová hala Lokomotíva, Čermeľská cesta, Košice

RIM Basket Košice vs. TSM Slávia Žilina

97 - 62
Mestská športová hala, Spišská Nová Ves

Spišskí Rytieri vs. TSM Slávia Žilina

88 - 71
Mestská športová hala ZUS Aréna, Žiar nad Hronom

BK MŠK Žiar nad Hronom vs. TSM Slávia Žilina

120 - 63
Športová hala, Prievidza

MBA Prievidza vs. TSM Slávia Žilina

69 - 71
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. BKM Iskra Svit

U19 GOLD – skupina o 5. – 8. miesto

PosTímZVPSK+SK-+-B
1156911661171-521
21468813990-17720
31459809957-14819
4151148011326-52514

U19 GOLD – základná časť

PosTímZVPSK+SK-+-B
114104113878934924
2141041254104021424
314104102277424823
4149510439994423
51468813990-17720
6145910571095-3819
71459809957-14819
8141137251217-49213

Juniori GOLD

15:00
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. Spišskí Rytieri

12:00
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. RIM Basket Košice

00:00
Športová hala, Prievidza

MBA Prievidza vs. TSM Slávia Žilina

00:00
Športová hala Lokomotíva, Čermeľská cesta, Košice

RIM Basket Košice vs. TSM Slávia Žilina

76 - 109
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. MBA Prievidza

111 - 54
Mestská športová hala, Dolnočermánska, Nitra

BKM SPU Nitra vs. TSM Slávia Žilina

110 - 39
Športová hala, Vietnamská, Bratislava

Inter Bratislava vs. TSM Slávia Žilina

0 - 20
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. Spišskí Rytieri

0 - 20
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. RIM Basket Košice

77 - 93
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. BK MŠK Žiar nad Hronom

62 - 86
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. MBA Prievidza

139 - 42
Iskra Aréna, Svit

BKM Iskra Svit vs. TSM Slávia Žilina

81 - 68
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. Inter Bratislava

43 - 101
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. BKM SPU Nitra

93 - 62
Športová hala Lokomotíva, Čermeľská cesta, Košice

RIM Basket Košice vs. TSM Slávia Žilina

97 - 62
Mestská športová hala, Spišská Nová Ves

Spišskí Rytieri vs. TSM Slávia Žilina

88 - 71
Mestská športová hala ZUS Aréna, Žiar nad Hronom

BK MŠK Žiar nad Hronom vs. TSM Slávia Žilina

120 - 63
Športová hala, Prievidza

MBA Prievidza vs. TSM Slávia Žilina

69 - 71
Základná škola, Námestie mladosti, Žilina

TSM Slávia Žilina vs. BKM Iskra Svit

U19 GOLD – skupina o 5. – 8. miesto

PosTímZVPSK+SK-+-B
1156911661171-521
21468813990-17720
31459809957-14819
4151148011326-52514

U19 GOLD – základná časť

PosTímZVPSK+SK-+-B
114104113878934924
2141041254104021424
314104102277424823
4149510439994423
51468813990-17720
6145910571095-3819
71459809957-14819
8141137251217-49213

U19 GOLD – skupina o 5. – 8. miesto

PosTímZVP+-B
11569-521
21468-17720
31459-14819
415114-52514

U19 GOLD – základná časť

PosTímZVP+-B
11410434924
21410421424
31410424823
414954423
51468-17720
61459-3819
71459-14819
814113-49213