Flat Preloader Icon

TSM Slávia Žilina pred novou sezónou 2022/2023

Keďže sa nová sezóna nezadržateľne blíži, prinášame pár informácií z kuchyne Tréningového strediska mládeže Slávia Žilina.

Do sezóny 2022/2023 vstupujeme poučení z chýb z minulého ročníka, ale s o to väčšou chuťou posúvať chalanov a celý náš klub na vyššiu úroveň ako po športovej stránke, ekonomickej a marketingovej. Do novej sezóny máme pripravených zopár “HOT” noviniek pre náš klub, ktoré Vám budeme postupne odhaľovať.

V minulej sezóne sme úspešne bojovali v súťažiach len s jedným družstvom – našimi “WILDBOYS” kadetmi, ktorí sa prebojovali až do final 8 celoslovenskej národnej súťaže.

Tento rok posúvame latku opäť vyššie, a prihlásili sme do súťaží 4 kategórie chlapcov, ktoré budú bojovať vo farbách TSM Slávia vo svojich kategóriách. A to U10 (Risingstars), U14 (Youngguns) U17 (Wildboys) a U19 (Menatwork). Samozrejmosťou v budúcej sezóne budú aj naši najmenší z prípravky (Youngchampions)

Keďže sme cez leto nezaháľali tak máme pripravené posilnenie klubu z ekonomickej stránky, kde Vám už v blízkej budúcnosti predstavíme dvoch silných partnerov ktorí sa rozhodli spolupracovať a finančne pomáhať nášmu TSM. Spoločne máme v pláne vybudovať silnú a rešpektovanú basketbalovú značku, ktorá do Žiliny určite patrí.

Rovnako tak budeme rozširovať trénersky “staff” keďže rastie počet detí, musí rásť aj počet trénerov. Určite neodchádzame z našej filozofie, takže môžete sa tešiť na mladých, perspektívnych trénerov, ktorý majú basketbal a prácu s deťmi v DNA.

Viac informácií budeme uverejňovať priebežne.

M.F.

Zdieľajte článok s priateľmi

Nenechajte si ujsť…