Flat Preloader Icon

Wildboys s postupom medzi osem najlepších

Wildboys sa posledný víkend predstavili na II. kvalifikačnom turnaji o postup do Gold kadetskej ligy U17, kde sa im darilo nad mieru, a zabezpečili si po presvedčivých výkonoch postup medzi najlepšie tímy na Slovensku.

V prvom zápase nastúpili zverenci trénera Grísu proti domácemu tímu RIM Košice, ktorý od novej sezóny je vedený legendárnym manažérom Danielom Jendrichovským, známym hlavne z pôsobenia v tíme Young Angels Košice.

Chalani pristúpili k zápasu zodpovedne, od začiatku až do konca plnili pokyny trénera, nechali na ihrisku srdce, nasadenie a chuť, čo sa odzrkadlilo hlavne v skvelej obrane, ktorá nám priniesla skutočne výborný výsledok. Výkon spĺňal prísne kritéria, a takýmto spôsobom by sme sa veľmi radi prezentovali aj v ďaľšom priebehu súťaže.

RIM Košice – TSM Slávia Žilina   53:84 (27:37)
Body TSM – Hoferica 31, Čierny Adam 16, Galovič 14, Urda 10, Janžo 7, Neuman 4, Suchomel 2, Čierny Michal a Novák 0

V druhom zápase nastúpili proti papierovo slabšiemu tímu zo Spišskej Novej Vsi. Od začiatku pokračovali chalani v rovnakom nasadení ako v zápase proti Košiciam, a umnou hrou podporenou nasadením a chcení potvrdili svoju kvalitu.

BK 04ACLB Spišská Nová Ves – TSM Slávia Žilina  47:114 (20:59)
Body TSM – Čierny Michal 24, Galovič 20,(12 doskokov), Hoferica 19, Suchomel 14, Novák 10, Neuman 9, Čierny Adam 8, Urda 6, Janžo 4

Už dnes prebehne v priestoroch Slovenskej basketbalovej asociácie žrebovanie TOP8 kadetskej ligy, o programe Wildboys Vás budeme čoskoro informovať.

M.F.

Zdieľajte článok s priateľmi

Nenechajte si ujsť…